Odbory DP Praha

Odbory DP Praha

Poděkování za podporu a pomoc


 

Vážení přátelé,

velice rád bych se s Vámi podělil o mé zkušenosti s naší odborovou organizací ODPP. 

Je tomu asi tak rok, co jsem se stal členem ODPP. Tenkrát se o můj nábor na Klíčovské garáži postaral odborový kolega Miloš Behenský, který mne oslovil krátce po mém příchodu na garáž. Přiznám se, že jsem před mým vstupem do odborů trochu váhal, ale určitě bych si tenkrát nepomyslel, že během necelého jednoho roku tolikrát využiji nabízenou pomoc.

Zejména jsem využil služeb odborového právníka, jehož konzultace mi poskytla potřebnou podporu v náročné dopravní situaci.

Dále jsem získal příspěvek za narození dítěte, který mi byl na místě po předložení příslušného dokumentu okamžitě bez řečí vyplacen, odbory mi také pomohly s poskytnutím kontaktu (vč. předjednání)  na kolegu řidiče, který za mne vzal směnu na Štědrý den, protože mám dvě malé děti, a to ani nemluvě o příspěvcích na dovolené ve výši 1400 Kč, využití výhodného tarifu za telefonování + internet apod.

Nejvíc mne, ale příjemně překvapilo jednání a osobní přístup, vstřícnost, ochota a rychlost s jakou byly mé potíže vyřízeny a to jak Milošem na garáži tak předsedou ODPP Lubošem Olejárem. Stačí jim prostě jen zavolat a oni řeší a dotahují ty věci do konce. Ne vždycky a všude se dnes člověk s takovýmto komplexním a pozitivním přístupem setká. Ještě bych rád dodal a vyzdvihl, že ODPP mi pomohly v době, kdy jsem byl v prostředí garáže nový a nikoho tam neznal.

Luboši a Miloši, já Vám tímto vřele děkuji!

S pozdravem,

Tomáš Hegrlík, řidič autobusu Klíčov 

odpp.cz © 2010 - 2020 Frontier Theme